PRIPRAVUJETE VIDEOSTREAM?

Z firemnej akcie? Lekárskej konferencie, školenia, behu alebo festivalu? Livestream z rôznych podujatí?
Zabezpe
číme pre vás živý prenos z podujatí, konferencií, workshopov, športových či adrenalínových akcií, diskusií, skrátka z akéhokoľvek eventu alebo udalosti, kde je prístupný internet a potrebujete, aby ju videlo viac ľudí, ako len tí šťastlivci priamo na mieste.

Žiaden živý prenos pre nás nie je problémom. Vhodne rozostavené statické kamery a niekoľko ďalších kamier v pohybe s kameramanmi vám na nie len na LED obrazovky prenesú to, čo vaši návštevníci vzadu nemôžu vidieť a dodajú vašej akcii nezabudnuteľný rozmer. Od streamovania na LED obrazovky, alebo až k Vám na obrazovky pocítača, či iných mobilných zariadení Vám radi zabezpečime stream z vašho event v profesionalnej kvalite a to až do 4K.

 

Naši kameramani a video technici vám tiež zaobstarajú videostreaming a teda vysielanie eventov na internete na akúkoľvek platformu aj s
potrebn
ýzabezpečením. Online distribúciu videa pre obce, mestá a kraje prostredníctvom Youtube, Facebooku alebo vašej platformy s playerom zabezpečíme vašim divákom vrátane grafiky, ktorú vám vyrobíme na vyplnenie prestávok. Pre zhliadnutie videostreaming spustíme samostatnú web stránku priamo s prehrávačom. Prístup vieme ošetriť heslom prípadne videostreaming ponúknuť online celej verejnosti. Vašu akciu tak uvidia aj tí, ktorí sa jej priamo zúčastniť nemôžu.

Vysielanie eventov na internete – na YouTube, Vimeo pro alebo ine – váš alebo samostatne zriadený na tento účel – uvidia tisíce ľudí, alebo len tí, ktorým ho sprístupníte. Vysielanie eventov na internete s použitím Facebooku je dnes tiež veľmi využívaným propagačným nástrojom, ideálnym pre priamo vašich fanúšikov. V dnešnej dobe vloggerov a influencerov je potrebné byť stále online nielen na sociálnych sieťach. Máte kontent, ktorý chcete pustiť do sveta a nestačí vám Youtube kanál? Sme tu presne pre vás.

 

BEZDRÔTOVÉ PRENOSY

Z každej akcie vám na požiadanie zostriháme aftermovie alebo vyrobíme krátke efektné video s animovanou grafikou a vašim logom.  

 

NAŠE SKÚSENOSTI

-siahajú od livestreamingu zo športových podujatílekárskych
konferencií, 
prenosov firemných výsledkov a plánov do ďalších pobočiek, vysielania eventov na internete a pod. až po livestreaming z podujatí, ako sú medzinárodné konferencie firiem s vysokými bezpečnostnými štandardmi.
našej profesionálnej video réžie pustíme okrem živých kamier aj vaše prezentácie alebo video vstupy – spoty, zvučky, animácie. Všetky kamery dokážeme zaznamenať a postrihať vám video – aftermovie z eventu alebo udalosti. Titulkovanie cudzojazyčných videí a samostatné nahrávanie zvuku je samozrejmé. Medzištátne telemosty, telekonferencie, summity spojazdníme a spojíme ľudí z rôznych krajín. Živým prenosom z podujatí ukážeme divákom všetko, čo je potrebné pre dokonalý žitok z videostreamingu vysielaného online alebo na LEDkách. Nebránime sa ani videostreamingu z pravidelnej rannej porady, keď sa nie všetci vaši kolegovia sa môžu zúčastniť.

 

Pre balíčky s cenovou ponukou Vám pripravíme na mieru a preto nás nevahajte kontaktovať.